Pojízdná prodejna jezdí, ale se zpožděním

23. 3. 2020

Vážená paní starostko, pane starosto,

v minulém týdnu docházelo ke zpoždění pojízdné prodejny. Zpoždění je způsobené nárůstem zájemců o nákup zboží v této prodejně. Časy na zastávky, které jsou stanovené na běžný provoz v současnosti nedostačují a na každé zastávce se časy prodlužují o 5 -10 minut. Při četnosti zastávek více jak 10, došlo v pátek ke zpoždění poslední zastávky o 1,5 hodiny. Délku zpoždění lze dopředu těžko odhadnout.
Jsem si vědom, že tento stav vnáší neklid a dotazy na vás, ale naší snahou je vyhovět všem zájemcům o nákup. Odhadujeme, že tento stav bude dlouhodobější a „nové“ časy se ustálí. Sdělte, prosím, tuto situaci občanům. Všechny zastávky naše prodejna objede, bohužel se zpožděním, které nelze blíže upřesnit, Děkujeme vám i vašim občanům za pochopení. Zároveň je, prosím, požádejte a dodržování současných hygienických zásad. Je to ojedinělé, ale přijdou nakupovat bez roušky. Nejhorší by bylo uzavření prodejny.
Děkuji za spolupráci a přeji Vám klid na práci.

Milan Kodádek
Pekařství a cukrářství Kodádek s.r.o.
Mokrého 166
Vodňany